Reeglid

Mängutuba rentiv täiskasvanu kinnitab aja broneerimisel, et on tutvunud ja nõustunud mängumaa reeglitega.

Mängutuba rentiv täiskasvanu (rentija) vastutab kogu ürituse vältel laste turvalisuse, järelevalve ning renditud ruumi(de) heakorra eest. Mängumaa töötajad ei vastuta võimalike õnnetusjuhtumite eest, välja arvatud mänguvarustuse ja/või atraktsioonide riketest tuleneda võivad juhtumid.

Mängumaa ei vastuta külastaja isiklike asjade kaotsimineku, varguse või kahjustumisega kaasnevate kahjude eest.

Mängumaa territooriumil on rangelt keelatud:
– Alkoholi tarbimine ja suitsetamine.
– Pürotehnikatoodete kasutamine.
– Viibimine palja jalaga.
Välisjalanõud ja üleriided tuleb jätta garderoobi. Siseruumides võib viibida vahetusjalanõudes või sokkides.

Lapsevankrid, tõuke- ja jooksurattad palume jätta välisukse taha või garderoobi.
Mängualale ei tohi kaasa võtta teravaid esemeid (noad ja muud söögiriistad, käärid vmt), sööke ega jooke. Söömine-joomine toimub peolaua taga.
Mängutuppa ei ole lubatud kaasa võtta lemmikloomi.
Keelatud on mänguasju loopida, lõhkuda või koju kaasa viia. Meil on õigus lõhutud või kaotsiläinud inventari eest hüvitist küsida. Kui mõni mänguasi siiski katki läheb (õnnetusi juhtub), palume sellest kohe teavitada mängutoa töötajat. Juhul kui mõni ese koge­mata koju kaasa tuleb, palume see meile tagasi tuua esi­me­sel võimalusel.
Keelatud on ronida labürindi välipiiretel ega kohtades, mis pole selleks ette nähtud. Kaldteel, rippsillal ja liumäel tohib viibida 1 laps korraga.
Heli- ja muu tehnikaga võivad opereerida ainult lapsevanemad või mängutoa töötajad.
Turvalisuse tagamiseks palume lapsi jälgida kogu sünnipäeva toimumise vältel.
Sünnipäevapidu kestab 2,5 tundi (kui ei ole kokku lepitud teisiti). Ettevalmistusi saab tulla tegema 15 minutit varem. Ruumide vabastamiseks antakse lisaks 15 min peale sünnipäevapeo lõppu. Koos ettevalmistuseks ja lahkumiseks kuluva ajaga on Teie käsutuses 3 tundi. Üle mindud aja eest peab tasuma lisatasu ja võimaluse korral saab aega pikendada (30 min. = 25 EUR).

Kodulehel broneerimiseks valige sobiv päev ja aeg kalendris ja täitke broneeringu vorm.Pärast broneeringu sisestamist saadame Teile selle kohta kinnituse e-mailile koos makse rekvisiitidega. Broneerimistasu tuleb tasuda 24 tunni jooksul Magia Land OÜ kontole EE102200221069675941, vastasel juhul broneering tühistatakse. Makse selgitusse märkige palun ürituse kuupäev, kellaaeg ning lapse eesnimi. Näide: 01.08.2018, 17:30, Barbara.

Broneerimistasu on 40 EUR, mis arvestatakse maha sünnipäeva kogumaksumusest.

Lõplik maksmine toimub kohapeal sularahas enne ürituse toimumist või ülekandega hiljemalt 1 päev enne ürituse toimumist.
Loobumise korral broneerimistasu ei tagastata.
Broneeringust loobumise korral palume sellest teada anda esimesel võimalusel (hiljemalt 24h enne planeeritud ürituse toimumist), et kokku leppida uus peo toimumise aeg (kolme kuu jooksul, vabade aegade olemasolul).

Ruumides on videovalve.

Peo lõppedes palume peoala koristada.
Peo lõppedes palume:
– mänguasjad paigutada sellele mõeldud korvi.
– ühekordsed nõud, toidujäätmed ja muu prügi visata prügikorvidesse.
– mängutoale kuuluvad kasutatud nõud puhtaks pesta ja lauad pühkida.

On võimalik tellida peojärgse koristuse. Kui võtate peojärgse koristuse, võite lahkuda mänguasju koristamata, laudu pühkimata, kasutatud nõud jätta pesemata ja jäägid prügikasti viskamata. Peojärgne koristus – 30 eur.

Köögi nurgas meil on olemas külmkapp, mikrolaineahi, veekeetja, kohvimasin filtritega(sh filtrid) - tasuta kasutamine, kannud, tordilabidas, noad, taldrikud, kausid ja tassid. Ühekordsed nõud, suhkur, kohv, tee, tuleb ise kaasa võtta.

Peo ajal saab (küsimuste tekkimise korral) juhatajaga ühendust võtta telefonil (+372) 598 17 858